سلام به همه ی شمایی که دارید این مطلب رو می خوانید توی این مطلب من قصد دارم صورت تصویری به شما یاد بدم که چطور اخرین نسخه بازی ماینکرافت رو به صورت رایگان نصب کنید .

دانلود فایل installer

_______________________________

رمز فایل فشرده : www.wildbear.info

 روی فایل Installer دو بار کلیک کنید تا باز بشه بعد از باز شدن فایل روی گزینه Continue کلیک کنید .

بعدش طبق تصویر روی گزینه i accept the terms of the license agreement کلیک کنید و بعد از زدن تیک باز روی گزینه Continue کلیک کنید تا به مرحله بعد نصب برید .

حالا می تونید مسیر نصب لانچر رو ببینید (نمی تونید مسیر نصب رو تغییر بدید) و برای تایید اینکه بگید اماده نصب هستید روی گزینه Continue کلیک کنید .

سپس Installer از شما دو سوال می کند و می پرسد که می خواهید لانچر بعد از نصب اجرا شود و در سوال بعدی از شما می پرسد که آیا می خواهید یک شورت کات از لانچر را روی دسکتاپ شما ایجاد کند . و شما با زدن تیک هر یک از آنها می تونید اون کار ها رو انجام بدید .

بعد از این مرحله مانند تصویر زیر Installer به شما می گوید که نصبتون تمتم شده و شما برای بیرون امدن از Installer باید روی گزینه Continue کلیک کنید .

حالا اگر در مرحله قبل گزینه Run TLauncher رو زده باشد باشید لانچر برای شما اجرا می شود و اگر این گزینه رو نزده باشید باید به پوشه ای که لانچر در اون نصب شده بروید .

الان شما باید به ترتیب تصویر بالا پیش برید یعنی داخل کادر اول یک اسم بنویسید , روی کارد دوم کلیک کنید و اخرین نسخه از بازی رو انتخاب کنید و در نهایت روی گزینه Insatall کلیک کنید تا مانند تصویر زیر لانچر فایل های مورد نیازش رو دانلود کند .

الان دیگه بازی شما اماده اجرا است اگر مانند تصویر زیر گزینه ای درباره Set your skin  دریافت کردید تیک گفته شده رو بزنید و روی گزینه Ok کلیک کنید تا دیگه این پیام به شما نمایش داده نشود و در اخر روی گزینه Enter the game کلیک کنید تا وارد بازی شوید و کار نصب شما تمام شده است اگر در طول نصب به اروری بر خوردید حتما توی کامنت ها سوال کنید تا مشکل شما رو بررسی کنم .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *